за нас

 

Шандонг Yulong целулоза технологија копродукции, Ltd е основана во 2009 година, кој се наоѓа во Yishui индустриски парк. Тоа е главната истражување ЦУК, производство, продажба и сервис на претпријатието на Кина.

 

Ние може да произведе 25.000 тони на ЦУК и PAC секоја година, 300 тони CCNA AND1, 000 тони на ССК Гел годишно, кои се применуваат во областите како што се храна, лекови, дупчење нафта, распадне течност, дневни хемиската индустрија, хартија, слој, минерални суровини, керамика. И продаваат во Европа, Америка, Средниот Исток, Југоисточна Азија, Африка и др производ ние го поминале сертификација на ISO 9001: 2008, ISO 22000 (HACCP), кошер (ОУ), БРЦ, Халал, MUI Халал, ФДУ .

dfes33

 

 


WhatsApp Online Chat !