Контактирајте не

Шандонг Yulong целулоза технологија копродукции, ООД

адреса

Binhe проектна област, Yishui економска развојна зона, Linyi Сити, провинцијата Шандонг, Кина.

Е-пошта

sales@sdyl.com.cn

телефон

+86 18815393205

+ 86-539-8322663

+ 86-539-8328893

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !