Rreth nesh

 

Shandong Yulong Celuloza Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 2009, gjendet në Yishui Parku Industrial. Është hulumtim CMC, prodhimit, shitjes dhe shërbimit kryesor ndërmarrje të Kinës: të.

 

Ne mund të prodhojë 25.000 ton CMC & KMFP çdo vit, 300 ton CCNA And1, 000 ton MCC Xhel në vit, të cilat janë aplikuar në fusha të tilla si ushqim, mjekësi, çmimet e naftës, fluide fracturing, industrisë përditshme kimike, duke e bërë letër, veshja, përpunimin mineral, qeramikë. Dhe produkti i shitur në Evropë, Amerikë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, etj Ne kemi kaluar çertifikatat e ISO 9001: 2008, ISO 22000 (HACCP), i drejtë (OU), BRC, hallall, MUI hallall, FDA .

dfes33

 

 


WhatsApp Online Chat !