pikturë

Përshkrim i shkurtër:

Pikturë CMC është përdorur në pikturë me trashje të mirë, shpërndarë dhe aftësinë stabilitetit. Ajo mund të përmirësojë stabilitetin e sistemit polimerizim emulsioni dhe të bëjnë pikturë të ketë shkëlqyer efekt ngjyra aderimin. Ajo mund të përmirësojë viskozitet dhe levelness e pikturës, dhe për të përmirësuar punën e ndërtimit. Ajo mund të ruhet për kohë të gjatë pa reshje, mjedis miqësor, sigurinë, nontoxic dhe harmlessness. Prandaj, ajo është përdorur gjerësisht në veshje të ndryshme, veshje latex, wat ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shandong
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  pikturë

  CMC është përdorur në pikturë me trashje të mirë, shpërndarë dhe aftësinë stabilitetit. Ajo mund të përmirësojë stabilitetin e sistemit polimerizim emulsioni dhe të bëjnë pikturë të ketë shkëlqyer efekt ngjyra aderimin. Ajo mund të përmirësojë viskozitet dhe levelness e pikturës, dhe për të përmirësuar punën e ndërtimit. Ajo mund të ruhet për kohë të gjatë pa reshje, mjedis miqësor, sigurinë, nontoxic dhe harmlessness. Prandaj, ajo është përdorur gjerësisht në veshje të ndryshme, veshje latex, veshje me bazë uji për muret e brendshme dhe të jashtme, veshje shkritore, etj

  Coating Grade CMC model: CH2000 CH6000
 • Mëparshme:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !