Për prodhimin e letres

Përshkrim i shkurtër:

Për prodhimin e letres Sodium karboksimetil celulozë (CMC) eshte nje agjent shumë efikas papermaking. Zgjidhja e saj ujor ka veti të shkëlqyera të tilla si ruajtja e ujit, film formimin, stabilitetit, fibra pulpë afinitetit dhe aderimin, të cilat e bëjnë fibra letër e lehtë për prirje, të gjitha llojet e mbushëse janë të shpërndara në mënyrë të barabartë në pulpë dhe për të përmirësuar uniformitetin e letrës. Aplikimin në letër veshura mund të kontrollit rheologjine e veshjes dhe shpërndarjen e pigment. Sistemi Veshje është edhe ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shandong
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Për prodhimin e letres

  Natriumi Carboxymethyl Celuloza ( CMC ) është një agjent shumë efikas papermaking. Zgjidhja e saj ujor ka veti të shkëlqyera të tilla si ruajtja e ujit, film formimin, stabilitetit, fibra pulpë afinitetit dhe aderimin, të cilat e bëjnë fibra letër e lehtë për prirje, të gjitha llojet e mbushëse janë të shpërndara në mënyrë të barabartë në pulpë dhe për të përmirësuar uniformitetin e letrës.

   

  Aplikimin në letër veshura mund të kontrollit rheologjine e veshjes dhe shpërndarjen e pigment. Sistemi Veshje është edhe më e qëndrueshme, veshja është e qetë dhe shkëlqim, dhe ka të mirë pronën film formimin.

   

  Në procesin e sizing sipërfaqe, forca dhe smoothness e letrës mund të përmirësohet, rezistenca veshin, smoothness dhe sipërfaqe forca e letrës janë rritur, prona thithjen ngjyrë mund të përmirësohet dhe cilësia shtypjen është përmirësuar.

   

  In sizing applications, CMC enhance the tension and bonding force of   fibers, and improve strength and toughness. Increase the retention rate of various additives, fillers and small fibers.

  Modelet letër-marrje klasës CMC: PL-5, PL-10, PL-20, PL-30, PL60, PL100
 • Mëparshme:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !