Pastë Industry

Përshkrim i shkurtër:

Pastë dhëmbësh Industria CMC është përdorur si trashje shtesë në pastë dhëmbësh për të parandaluar ndarjen e ngurta, të lëngshme e pastë dhëmbësh, që e bën pasta e dhëmbëve ka një viskozitet të caktuar dhe konsistencë dhe paste është e qetë dhe e mirë, dhe kjo përmirëson shijen e pastë dhëmbësh. Në pastë dhëmbësh, një shumëllojshmëri të elektroliteve kripë janë shtuar zakonisht, dhe toleranca kripa e CMC mund të në mënyrë efektive të parandaluar electrolyte nga dëmtimi viskozitet paste, i hedh lëng dhe ndarje të ngurta, të lëngshme. CMC ka pseudop mirë ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shandong
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Pastë Industry

  CMC është përdorur si trashje shtesë në pastë dhëmbësh për të parandaluar ndarjen e ngurta, të lëngshme e pastë dhëmbësh, që e bën pasta e dhëmbëve ka një viskozitet të caktuar dhe konsistencë dhe paste është e qetë dhe e mirë, dhe kjo përmirëson shijen e pastë dhëmbësh.

  In toothpaste, a variety of salt electrolytes are usually added, and the salt tolerance of CMC can effectively prevent the electrolyte from damaging the paste viscosity, thinning and solid-liquid separation.

  CMC ka pseudoplastic të mirë që është e dobishme për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit të pastë dhëmbësh. Ai është më i përshtatshëm për të shtrydh kur ju përdorni.

  Lloji i industrisë pastë dhëmbësh: TM9, TH9, TH10 dhe TVH9
 • Mëparshme:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !