• 未标题-1
 • 未标题-2
 • 未标题-3
 • daw

Popular Temat

 • CMC dhe PAC për shpimin Industrisë së Naftës

  CMC dhe PAC për shpimin Industrisë së Naftës
 • CMC për industrinë ushqimore

  CMC për industrinë ushqimore
 • CMC për Paper Making

  CMC për Paper Making
 • dfe2
 • fefs
 • sfefsfe8

pse na zgjodhet ne

 • Shandong Yulong Celuloza Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 2009, gjendet në Yishui Parku Industrial. Është hulumtim CMC, prodhimit, shitjes dhe shërbimit kryesor ndërmarrje e China.We mund të prodhojë 25.000 ton CMC & KMFP çdo vit, 300 ton CCNA And1, 000 ton MCC Xhel në vit, të cilat janë aplikuar në fusha të tilla si ushqimi, mjekësi, çmimet e naftës, fracturing fluide, industria e përditshme kimike, duke e bërë letër, Veshje, përpunimit të mineraleve, qeramika. Dhe produkti i shitur në Evropë, Amerikë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, etj Ne kemi kaluar çertifikatat e ISO 9001: 2008, ISO 22000 (HACCP), i drejtë (OU), BRC, hallall, MUI hallall, FDA .

  WhatsApp Online Chat !