sodium kroskarmeloze (CCNA)

Përshkrim i shkurtër:

sodium kroskarmeloze (CCNA) CCNA, është pjesërisht carboxymethyl kripe e lidhur-kryq celulozë sodium, me një pluhur të bardhë ose off-bardhë pamjen. CCNA është lagështithithës dhe shtohet në ujë për të formuar një suspension. Në industrinë ushqimore, mund të përdoret për të shtojcave dietike. Ne industrine farmaceutike, mund te perdoret ne tableta, kapsula, dhe granula, si nje shperberes, e cila ka një efekt të mirë shpërbërja, shpejtësi të lartë dhe shpërndarjen uniforme. Dhe si i njohur si një "susperdisintegrant". Në përgjithësi mund të shtohet ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shandong
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  sodium kroskarmeloze CCNA

  CCNA, është pjesërisht carboxymethyl kripe e lidhur-kryq celulozë sodium, me një pluhur të bardhë ose off-bardhë pamjen. CCNA është lagështithithës dhe shtohet në ujë për të formuar një suspension.

  Në industrinë ushqimore, mund të përdoret për të shtojcave dietike.

  Ne industrine farmaceutike, mund te perdoret ne tableta, kapsula, dhe granula, si nje shperberes, e cila ka një efekt të mirë shpërbërja, shpejtësi të lartë dhe shpërndarjen uniforme. Dhe si i njohur si një "susperdisintegrant". Në përgjithësi mund të shtohet 0.5-5% për tabletë.

  CCNA konfirmuar JP XV, PhEur6.5, standardet USP32-NF27.

 • Mëparshme:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !