Tekstile, shtypjen dhe ngjyrosje

Përshkrim i shkurtër:

Tekstile, shtypjen dhe ngjyrosje CMC të përdoret gjerësisht në tekstile, shtypjen dhe fushën ngjyrosje, e cila mund të përdoret si sizing agjent në prish sizing e rrobave, agjent trashje për shtypjen dhe ngjyrosje paste ngjyra dhe thickener, duke përfunduar agjent i rrobave, ajo ka më shumë kosto performanca se alginate natriumi. Llojet tekstile: PDV800, PDH1500, PDM6000  


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shandong
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Tekstile , shtypjen dhe ngjyrosje

  CMC të përdoret gjerësisht në tekstile, shtypjen dhe ngjyrosje fushë, e cila mund të përdoret si sizing agjent në prish sizing e rrobave, agjent trashje për shtypjen dhe ngjyrosje paste ngjyra dhe thickener, duke përfunduar agjent i rrobave, ajo ka më shumë performancë kosto se alginate natriumi.

  Llojet tekstile: PDV800, PDH1500, PDM6000

   
 • Mëparshme:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !